החורף כמעט מאחורינו וכבר מתחילים להרגיש את אווירת חג הפסח המתקרב ומביא עימו את תקופת האביב שלה אנו מצפים כל כך. ימי הולדת הם תמיד הפקה שלמה ורצינית ובתקופת האביב בשל מזג האוויר הנוח והנעים כל כך יש לנו אפשרות נוספת, שבחורף אין אותה, והיא לערוך ימי הולדת כייפים ומגוונים יותר מחוץ לבית על דשא ירוק תחת כיפת השמיים הבהירים והשמש המלטפת .
יש המון אפשרויות לימי הולדת בחוץ ומותאמות לכל גיל. 
אז תתרווחו , תקראו ותחליטו מה הסגנון המועדף על החוגג/החוגגת שלכם.

הסגנון הפופולרי ביותר זה ימי הולדת עם מתנפחים שילדים כל כך אוהבים לקפוץ ולהשתולל עליהם.
הפעלה כזאת מתאימה לכל הגילאים החל מהקטנטנים ביותר, עבורם יש אפשרות להשכרת ג’מבורי שלם. לגדולים יותר יש מתקני מים וקצף שזו הולכת להיות מסיבה מטריפה. 
בדרך כלל למפעיל יש גם דוכני מזון וכך פתרתם לעצמכם את כל ה”בעיות”. רק תזמינו חברים , תביאו עוגה ותהינו.
לילדים גדולים יותר יש הפעלה ייחודית ביותר שהיא שילוב של פעילות אתגרית ופעילות שהיא משחק תפקידים כולל תלבושות, איפור וכלי לחימה (לא אמיתיים כמובן). זוהי הפעלה שכולה משחק פנטזיה כאשר הילדים הם הגיבורים האמיתיים כמו אבירים, לוחמים, פיות ועוד מגוון גדול של גיבורים .זו פשוט הפעלה מרתקת בעלת הרבה דמיון המנוהלת ע”י מדריכים מנוסים שלהם ניסיון עשיר בימי הולדת מסוג זה.
בעקבות התוכנית הידועה “הישרדות” נולדה הפעלת ימי הולדת שמאוד אהובה על ילדים בתווך הגילאים 6 עד 12 – יום הולדת הישרדות. בפעילות כזאת החבורה החוגגת מתחלקת לשתי קבוצות או אם תרצו לשני שבטים. כל שבט מקבל משימות ומתחרה בשבט השני ממש כמו בקריביים, וכל זה עם מוסיקה, תפאורה ואביזרים מושקעים.
יום הולדת בעל אופי אתגרי גם הוא אפשרי ואף אהוד ביותר בקרב ילדים בוגרים יותר. יש הפעלות בחיק הטבע עם מגוון עצום של פעילויות אתגר מהנות וייחודיות כמו חץ וקשת, פארק חבלים, אומגה. כמו כן ניתן לעשות טיולי אופניים , טיולי סנפלינג ועוד מבחר גדול של פעילויות וטיולים שונים. לקינוח ניתן להפתיע את האורחים בארוחת שטח חגיגית.
כל הפעלה ליום הולדת שתרצו ניתן לערוך אותה בפארק השכונתי בין אם זה ליצן ליום הולדת או  קוסם ליום הולדת או אולי סדנאות לימי הולדת שונות ומגוונות ועוד מגוון עצום של אפשרויות ורעיונות שאת כולם תוכלו לראות כאן באתר יומולדת.קום. 
מאוד נחמד ואפילו מאוד כייפי לאסוף את כל החברים וביחד להינות מיום נפלא בחוץ.
אז שיהיה במזל טוב לכל החוגגים והחוגגות בתקופת האביב, תהינו ותחגגו כמו שצריך רק בקשה אחת לכולם –  שמרו על הסביבה נקייה, תתחשבו באנשים הגרים סמוך למקום החגיגה, תצמצמו למינימום את עניין הפסולת במהלך ובסוף המסיבה. וכך כולנו נרוויח פארקים נקיים והרגשה נעימה לבלות בהם.

 

כתיבת תגובה