אני שרון קאשי, מצחיקן מלידה. איך הפכתי לסטנדאפיסט שמצחיק ילדים?
אחרי שלמדתי משחק בביה"ס לאומנויות בית צבי וצברתי ניסיון רב בתחום ההפעלות והבידור לילדים ומשפחה הבנתי מה אני באמת אוהב – צחוק של ילדים! לגרום להם לצחוק צחוק תמים, מתגלגל, מלא שמחה – זה היעוד שלי ואני מצליח להגשים אותו בכל יום הולדת ובכל מופע.
במופע הסטנד אפ שלי אני מקפיד לשים את ילדי היום הולדת במרכז, ולגרום להם להרגיש כמו כוכבים וכמובן להצחיק את כולם, לעשות שמח ולהעניק לכל הנוכחים הן במסיבת יום הולדת והן לקהל הרחב הצופים במופע שכולו חווית אושר בלתי נשכחת, הבטחה אחת מובטחת "לא יפסיקו לדבר על זה חודשיים אחרי המסיבה או המופע" הילד שלכם נהיה מלך הכיתה!!! ויותר מכך הילד שלך יגש אליך אמא יקרה ויגיד לך "תודה אמא על מסיבת יום הולדת שמחה ומאושרת שאני לא ישכח בחיים, אמא אני אוהב אותך" היש יותר אושר מזה??

בעיות ופתרונות במסיבת ימי הולדת
# אחת הבעיות במסיבת יום הולדת מגן חובה ועד כיתות ו' זה שמה שמעניין ומדבר אל הבנים לא מעניין ולא מדבר לבנות וההיפך, אין על הצחוק בלגבש, לרתק ולסחוף את  כל הכיתה בנים ובנות ביחד כקבוצה אחת בלי תחרויות ומשימות כאלו ואחרות צחוק צחוק ורק צחוק, כי כשהילדים שמחים ההורים מאושרים!!

# עוד אחת מהבעיות במסיבת יום הולדת (לא משנה איפה והמיקום) זה הילדים המאחרים, למה? ילד שמאחר מחפש איך להשתלב במסיבה, ברוב המקרים זה לא קורה (צריך להסביר לו מה היה ואיך כדי שיבין ויוכל להשתלב, אותו ילד מתחיל להשתעמם, מחפש את עצמו, מסתובב ומתעסק עם כל מיני דברים אחרים שאינם קשורים לתוכן ההפעלה ואף עלול לסחוף אחריו ילדים נוספים מה שיפריע למפעיל ויפגע באיכות המסיבה!
במופע סטנדאפ לילדים של שרון קידס יש פתרון הולם ומושלם לבעיה הנ"ל, ברגע שילד מאחר שרון עוצר את המופע מקבל את פני החבר שאיחר בצורה יפה ומכובדת ואף דואג להושיב אותו ביחד עם שאר החברים, פונה אליו באופן ישיר ובגובה העיניים, להצחיק אותו ואחריו צוחקים שאר הילדים הנוכחים במסיבה, אותו ילד מיד מרגיש שהוא חלק ממסיבת יום ההולדת ולא מרגיש אבוד ומתחיל להשתעמם! כבר אמרתי צחוק מחבר את כולם!!

# עוד אחת מהבעיות היא הלוגיסטיקה, ברוב ההפעלות (נסיכות, גיבורי על, הישרדות, המרוץ למיליון וכו') הלוגיסטיקה היא גדולה ואף לפעמים מסורבלת (מה גם שיש מפעילים עם דרישות מההורים), מה גם שלא כל המפעילים מתאימים למסיבת יום הולדת תחת כיפת השמים (הגברה עובדת ללא חשמל), אצל שרון אין את זה כלל וכלל!! שרון דואג להכל מציוד הגברה מקצועי (מותאם למסיבת יום הולדת תחת כיפת השמים כגון פארק), מחצלת לישיבה נוחה לילדים, פרסים לכל הילדים ועוד… מה גם שהלוגיסטיקה למופע של שרון אינה מסורבלת, בסיסית ומאד מספקת את צרכי המסיבה ושאר התנאים גם הקשים ביותר, מה שמאפשר חוויה סוחפת של אושר וצחוק.

איך אני עושה זאת ??
אין כמו סרטונים ותמונות להמחיש כיצד שרון יוצר מיד (תוך זמן קצר מאד) חיבור אישי וחם עם ילדיי יום ההולדת ושאר החברים המשתתפים במסיבה מה שמוסיף ומעלה את איכות המסיבה והערך של ילד יום ההולדת בעיני חבריו.

המלצות:
אין ואני לא מכיר לקוח שאינו מרוצה מהשרות וייתן המלצה בווידאו!
על המופע של שרון ניתן לצפות (סרטוני ווידאו אותנטיים ללא עריכה) בהמלצות של הורים מרוצים ומאושרים!! דרך האתר, פייסבוק, ערוץ יו טיוב.

לסיכום:
נמאס לכם לראות ולחוות הפעלות נישנות וחוזרות על עצמם, אתם מחפשים אטרקציה שונה ומבטיחה, אושר עילאי לילדכם ושאר החברים, אז למה אתם מחכים ומתלבטים, הזמינו מופע של שרון קידס סטנד אפ לילדים שעליו לא יפסיקו לדבר ולהיזכר!!!

גיל ההפעלה: 4-12 
מס' משתתפים: ללא הגבלה
אפשרות עד 3 ילדים החוגגים יום הולדת ביחד.
ימי הולדת
גנים, בתי ספר וקיטנות
מופעים
ימי הולדת
במסיבה הזו לא תפסיקו לצחוק
יום הולדת סטנדאפ שמח במיוחד!!
שרון ירתק את הילדים במופע בלתי נשכח
כוווולם צוחקים! גם ההורים!