מחפשת הפעלה שתהפוך את הילד|ה שלך לכוכב|ת האירוע ? הגעת למקום הנכון !

גיא המשוגעי -הפעלות משוגעות לילדים- ימי הולדת,ימי גיבוש,אירועי חברה ועוד

קצת עלי: נעים מאוד אני הוא גיא המשוגעי ! אני בעל ניסיון של 5 שנים בצוותי בידור, הצגות, מופעים, הנחיות והפעלות לילדים.ניהלתי צוות של כ15 מדריכי ילדים במשך שנה לכל הגילאים. וכמו כן, הייתי מנהל מועדון ילדים בבתי מלון מגילאי 2 עד 17. היום אני משמח ילדים ביום המיוחד שלהם והופך אותם לכוכבי האירוע במגוון קונספטים לבחירה!  גם לבנים וגם לבנות!

הישרדות / כדורגל / טיקטוק ועוד!

הפעלות מלאות ערכים נרחבים לילדים העצמת כוכב|ת  האירוע !  שעתיים של טירוף ושגעון אחד גדולה.

הפעלת כדורגל

יום הולדת כדורגל. בואו לחוות חגיגת יום הולדת מטורפת שילדכם וחבריהם יזכרו שנים קדימה!  הכוללת מגוון ענק של פעילויות ואטרקציות. פרסים והפתעות לכלל הילדים. בנוסף לכך בזמן האירוע יהיו שירים וריקודים שאף ילד/ה לא יפסיקו לרקוד  להשתגע.

  • חלק ראשון: קבלת פנים: כל אירוע מתחיל בקבלת הקפטן/ת במחיאות כפיים סוערות ובעידוד בלתי פוסק,על שטיח אדום וחגיגי. לאחר מכן נעשה משחק קטן להרמת המורל וחלוקה לקבוצות
  • חלק שני: בעיטות קליעה למטרה ועבודה עם סולם, משימת זריזות.  ברקע מוזיקה קצבית וספרי שלג  לאווירה מנצחת.
  • חלק שלישי: נחלק את הילדים לשתי קבוצות, תחרויות ומשחקי חברה ביניהם.
  • חלק רביעי: טורניר כדורגל: הילדים יחולקו לשתי קבוצות כדורגל וכוכב/ת האירוע יהיו הג’וקר שלהם. הבנות תבחרנה בין השתתפות במשחק הכדורגל לבין השתתפות בקבוצת העידוד (פונפונים, דגלים, זמבורות) נקנח את החגיגה בטקס העוגה מדליות וגביעים לחוגג או חוגגת עם כל הילדים,  נקבל את החוגג/ת בתשואות ונעניק לו גביע למזכרת של אלופים.
נעבור לטקס העוגה בליווי מוזיקה וריקודים, ונקנח במסיבת שלג וקונפטי.

הפעלת הישרדות

הפעלת הישרדות זו הפעלה המשלבת משימות של שיתוף פעולה, יצירתיות והעצמת ילדי היום הולדת.הילדים מתקבצים לשני שבטים, לבנות שם + מורל עוצמתי לכל שבט. בסיום המשימה, ילד/ת היום הולדת יחלקו בנדנות ביחד איתי לשני השבטים וכל ילדי היום הולדת יהיו עם צבעי הסוואה על הפנים. במהלך ההפעלה אני מעניק את תואר “קפטן השבט” לכוכב/ת היום הולדת. תואר זה יאדיר בו/ה את יכולת המנהיגות, ויקנה לו/ה את היכולת להיות במרכז העניינים לאורך כל ההפעלה. בחלק מהמשימות הילדים יצטרכו לעבוד בשיתוף פעולה, להשתמש ביצירתיות, להשתמש בכח פיזי ובכח מנטלי. ההפעלה מסתיימת בטקס עוגה, ברכות ומסיבת קונפטי. 

לכל ההמלצות >