המאמר הבא מיועד לכלל בעלי הקייטנות שאוטוטו נפתחות. כמו כל שנה גם השנה, כשהקיץ בפתח , ההורים במתח ועמוסים בשאלות רבות הקשורות בבחירת הקייטנה האולטימטיבית לילדם. ומה הורים מחפשים בסה”כ?

בראש ובראשונה, כמובן, עומדת הדאגה לבטיחות לילדם ורק אחרי זה אנחנו ההורים בודקים מה כל קייטנה מציעה על מנת למלא לילדים את משך השהות בהפעלות מגוונות, משמחות וייחודיות ויחד עם זה מלמדות ומרתקות.
אספנו עבורכם, בעלי הקייטנות, מגוון גדול של מפעילים אשר ישמחו להעניק לילדי הקייטנות קיץ מהנה מלא הפתעות, הרפתקאות, שמחה וכיף. אלו הם המפעילים עם המון ניסיון מוצלח בהפעלת ילדים, בעלי ידע רחב בתחומם ובעלי התלהבות לקראת הקיץ שקרב ובא.

אז אילו הפעלות בקייטנות או אילו מפעילים בקייטנות מתאימים לקייטנה הספיציפית? התשובה היא מגוונת ותלויה בהרבה הבטים.

קודם כל גילאי הילדים, מקום שבו הקייטנה מתקיימת, מאוד חשוב לקחת בחשבון את כמות הילדים. האם לקייטנה יש נושא מסוים ולפיו יבחרו ההפעלות בקייטנה?
המפעילים בקייטנה שאספנו עבורכם מציעים הפעלות מצחיקות כמו מופע ליצנות או הפעלה עם בעלי חיים , שכולה גן חיות נייד, וזו חוויה ייחודית ומרתקת.
כמו כן קוסמים אשר הקסמים שלהם הם קסמי מדע , המהווים אטרקציה חינוכית בפני עצמה. ילדים יהיו מרותקים ומופתעים מהדברים שיראו וילמדו, זו הולכת להיות חוויה מדעית של ממש.
ועוד מגוון רחב של מפעילים שנושאים שלהם יתאימו לקייטנות השונות, לגילאים השונים של הילדים ויענו על הצרכים שלהם וגם שלכם כבעלי הקייטנות.
אז שנייה לפני שהקיץ דופק על הדלת תתחילו לברר ולהתרשם מהמפעילים לקייטנות וכך להבטיח לעצמכם הצלחה מסחררת. 

ילדים ישמחו לבוא כל יום לקייטנה ולא ירצו שהיא תגמר וההורים … ההורים יהיו אסירי תודה, מרוצים ושמחים על כך שבחרו בקייטנה הנהדרת עם מפעילים בקייטנה מאוד מוצלחים, עבור הילדים שלהם.

לסיום נאחל לכולנו קיץ מהנה, בטוח ולא חם במיוחד.

מחפשים רעיונות נוספים?
 בקרו בדף המאמרים רעיונות לימי הולדת
  .

כתיבת תגובה