חדרי הבריחה של InsideOut הם משחקי הרפתקה המתקיימים במציאות. אתם מגיעים ויש לכם מטרה אחת ברורה – להצליח במשימה. אתם צריכים לפתור חידות, למצוא מטמונים, לאסוף מידע וטיפים חשובים, להיות עירניים ולדעת גם לשתף פעולה עם החברים. הכל תלוי רק בכם!

חדרי הבריחה איכותיים ומבוססים על עלילה מלאת הרפתקאות, לכם יש 60 דקות בלבד להתמודד עם התעלומה וגם לפתור אותה. בעזרת חידות ורמזים הנמצאים בחדר, אלמנטים שונים וחפצים ויזואלים תוכלו לפתור את התעלומה ולברוח מהחדר.
InsideOut מביאה לכם בילוי כיפי ומעשיר, בילוי מגבש ומהנה לכל המשפחה, לזוגות, קבוצת חברים, ימי גיבוש וימי כיף.

ימי הולדת ב- InsideOut 
אם אתם מחפשים חגיגה מיוחדת של פעם בחיים, ב-InsideOut נבנה לכם אירוע שלא יפסיקו לדבר עליו. 
תוכלו להינות מחדרי בריחה לכל הקבוצה, חדר מיוחד לחגיגות ופעילות מיוחדת במתחמי חדרי הבריחה שלנו. חדרי הבריחה שלנו מאתגרים, מהנים ומתאימים הן לילדים והן למבוגרים.
אז אם אתם מעוניינים בחגיגת יום הולדת לא שגרתית, צרו קשר ונעזור לכם להגשים זאת. 

חדר בריחה – מבצע זעפרן
אתם יושבים בפריז, שותים אספרסו משובח, אבל הישיבה הנעימה הזו נקטעת באחת כאשר אתם נקראים לדגל. יש לכם כ- 60 דקות בלבד לפצח את הסודות של החדר ולהצליח לבצע את המשימה.
האווירה בחדר מתוחה, אתם חייבים להיות דרוכים, ערניים ולשתף פעולה אחד עם השני בכדי להצליח במשימה.
חדר בריחה – קארטו
InsideOut מביא לכם עוד חדר בריחה מרתק ומסתורי. כשהגעתם לטיול שגרתי בלונדון לא תארתם לעצמכם שתיכנסו לדרמה חובקת עולם. אתם קבורים עמוק בעולם התחתון, את השמיים האפורים של לונדון כבר מזמן שלא ראיתם, עולם של מאבקי כוח ועוצמה. זה או הם או אתם והשעון כבר מתקתק…. האם תדעו מה לעשות בזמן אמת? האם תגיעו בזמן? חסר לכם שלא!
חדר בריחה – מבצע ליוותן 
שעת בוקר מוקדמת, ואתם נמצאים במקום האחרון שבו חשבתם שתהיו… השמש עדיין לא זרחה, והקור של המים מצמרר את כל הגוף. מידי פעם ניתז גל על סירת הגומי שלכם וממלא את הסירה במים.
אתם מרוקנים את הסירה בדלי ואתם כבר רוצים לוותר, לחזור הביתה אבל תופסים את עצמכם בידיים, יש כאן עם שלם שבונה עליכם ועומד מאחוריכם. אצלכם בפנים מתחוללת סערת רגשות. האם תצליחו?

כתובתינו: צפון הארץ ומרכז
לאתר של INSIDEOUT

ימי הולדת
בר/ת מצוה
אירועי חברה
ימי הולדת
יום הולדת ב-Insideout חגיגה של פעם בחיים 
חדרי בריחה מאתגרים המתאימים לילדים ומבוגרים (הפעילות מותאמת לפי הגיל)
חדר VIP מיוחד לחגיגות
– ניתן לשלב פעילויות נוספות