הי אני תמי, וכולם קוראים לי תמי ממי! אני ממש מבולבלת וכל הזמן עם הילדים משתוללת. יש לכם אירוע? בשמחה אני באה – אהפוך ילד חוגג לכוכב המסיבה! אז בואו נצא יחד אל מסע קסום וצבעוני, ילד/ת יום ההולדת, כל החברים וגם אני. נצחק, נרקוד, נשחק ונשתולל, נפגוש בובות מדברות ופרסים נקבל. נטעם בועות סבון, נשתתף בהפעלות, וגם שמרתי לכם עוד כמה הפתעות… אז מה כוללת תוכנית יום ההולדת/ הברית/ה: – התייחסות אישית לילד/ה החוגג/ת – הפיכת הילד/ה למלך/ נסיך/ גיבור על / נסיכה/ פיה  – הגברה איכותית עם שירים מקפיצים ועכשווים – קבלת פנים לכל המוזמנים עם איפור וקעקועים – בובת ג'ירפה בגודל בן אדם- בלעדי לתמי ממי (תלוי גיל) – ההפעלה שלי- משחקים, קסמים, בובת תוכי מדברת ועוד הפתעות (בהתאמה לגיל)
– הפעלת מצנח עם סוכריות / צפרדעים קופצות ובלונים  – טקס יום הולדת / ברית/ה מרגש מהסרטים,  – חלוקת הפתעות ובלוני צורות לכל הילדים!  – מסיבת ריקודים עם בועות סבון אכילות ומתוקות!  – ואם אתם ממש מתעקשים…  למסיבה תיכנס ללא שום הודעה, בובת ענק מרשימה ומפתיעה. (בתוספת עלות)
אספר לכם על עצמי: אני בוגרת תואר ראשון בחינוך, בעלת ניסיון של מעל 8 שנים בהפעלות לילדים בכל הגילאים, אמא לילד מקסים ובת מקסימה, מגלמת את דורותי בהצגת הילדים המקורית מבית "כינרת הפקות": "דורותי והקוסם"- עפ"י הסיפור המוכר: "הקוסם מארץ עוץ", ואת תמי בהצגת הילדים "עמי ותמי". ובעיקר אוהבת ילדים שעבורי הם טעם החיים! ניפגש במסיבות, תמי ממי
אז למה אתם מחכים, צלצלו אליי ונקבע את כל הפרטים :)- 072-3929475 כנסו לדף הפייסבוק שלי לצפייה בתמונות מאירועים מוצלחים לקריאת המלצות משנים קודמות
ימי הולדת
בתי ספר, גנים וקיטנות
ברית/ה ואירועים
ימי הולדת
יש לכם אירוע? בשמחה אני באה – אהפוך ילד חוגג לכוכב המסיבה! אז בואו נצא יחד אל מסע קסום וצבעוני, ילד/ת יום ההולדת, כל החברים וגם אני.
לכל ההמלצות >