שוקו וקרמבו הקוסמים והליצנים מפעילים בשמחה ובאהבה.
גם הילדים שלכם ירצו שנחזור בשנה הבאה!

אנו מבצעים ימי הולדת במגוון נושאים:
יום הולדת אנה ואלזה: כולנו יוצאים להרפתקה בעולם הקרח יחד עם ילדת יום ההולדת. נבצע קסמים מקפיאים ממש כמו אלזה בסרט. נרקוד בקרנבל של בועות במוזיקה קצבית. נשחק משחקים מיוחדים עם כל החברים.
יום הולדת המירוץ למיליון: ביום הולדת זו נטוס מסביב לעולם למדינות רחוקות בכל מדינה יש משימה מקורית ומצחיקה.
יום הולדת דרדסים: הכפר של הדרדסים הוא מקום שמח. דרדסבא עושה קסמים, קונדסון עושה תעלולים וילד היום הולדת מפתיע את החברים ושומר על הכפר של כל הילדים.
יום הולדת גיבורים: ילד יום ההולדת וגיבור העל יוצאים יחד למסע על מנת להציל את כדור הארץ בשילוב של קסמים מיוחדים איפור תואם והרבה צחוקים. לדוג' אם תבחרו בספיידרמן: המפעיל מגיע מחופש לספיידרמן וישנה תחפושת גם לילד יום ההולדת שיוצא למסע הצלת כדור הארץ בעזרת החברים. וכמובן חשוב לנו שיהיה ערך מוסף לפעילות ופן חינוכי לכן אנו שמים דגש על כיצד נשמור על כדור הארץ ופחות על הפן המלחמתי.
יום הולדת נסיכה/ נסיכות ואבירים: ילדת יום ההולדת היא הנסיכה על כס המלכות והאביר יעמוד לצידה בכל המשימות. ילדת היום הולדת היא במרכז הבמה, משחק הכתרה בשיתוף הילדים שבסופו הילדה מוכתרת לנסיכה, הצגות, משחקים ריקודים קעקועי נצנצים ועוד…
יום הולדת פיראטים ופיות: כיצד נמצא את האוצר האבוד מבלי שננצח את קפטן הוק בעזרת פיטר פן. מסע שכולו צחוק ועניין מלווה בתחפושות. המפעיל מגיע מחופש לפיראט / פייה וישנה תחפושת גם לילד/ילדת יום ההולדת שיוצא למסע להשיב את התיבה האבודה לחברים. ובשביל הפן החינוכי אנו פיראטים ששומרים על האוצר ולא שודדים. נפגוש את השודד ונשכנע אותו שהתיבה שייכת לנו. ונתאחד למטרה של לשמח את ילד יום ההולדת ושמירה על האוצר. ההפעלה משלבת קסמים מרהיבים, משחקים, ריקודים, תפאורה ותחפושות בלוני צורות מדהימים, הצחקות חינוכיות ועוד הרבה הפתעות. ילד יום ההולדת הוא הגיבור הראשי והוא זה שיצליח להחזיר את התיבה לילדים.
יום הולדת אינדיאני: בשבט שלנו כל אורח יום ההולדת הופך לאינדיאני אמיתי עם נוצות ואיפור. יחד נצא למסע הרפתקאות בג'ונגלים, נתגלגל מצחוק עם הצ'יף, נרקוד את ריקוד הגשם ונעבור את מבחן האומץ. כיף של יום הולדת, מקורי בשילוב קסמים וכלי נגינה!

יום הולדת הישרדות: כבר בתחילת הפעילות נתחלק לשבטים שמטרתם לשמח את ילד יום ההולדת על האי כך נצבור חסיניות וננצח במשימות מגוונות: זריזות, דיוק, חשיבה ועוד. לקראת הסוף נהפוך לשבט אחד שמח במיוחד ונערוך קרנבל של יום הולדת. הפעלה המשלבות ספורט, חשיבה ואתגר. אצלנו כולם מנצחים וזוכים בפסל החסינות. ילד יום ההולדת במרכז הוא הגיבור בתחרויות ובמשחקים. יום הולדת חוויתי ומקורי שניתן לערוך גם במקום סגור. ניתן לשלב גם קסמים והפתעות בפעילות זו לפי דרישה.
יום הולדת ליצנים: הפעלה היתולית המשלבת קסמים מדהימים, פעילות מצנח מקורית, הרקדה, איפור, הצגה שהיא קומדיה של טעויות, אנחנו צמד ליצנים אמיתיים שאלופים בפיסול בלוני צורות שכל הילדים מקבלים.
יום הולדת מזרחי/ בדואי: השיח ורקדנית הבטן לילה, יוצרים קרנבל קצבי של יום הולדת בשילוב דרבוקות, ילד יום ההולדת הופך לנסיך או נסיכת השבט בטקס מיוחד. מופע קסמים ייחודי והצגה מצחיקה, זו פעילות מיוחדת בה נחשפים סודות האירוח במדבר.
יום הולדת בראצ: מתאים למסיבת בנות, משחקי בראצ, בניית בובת בראצ, קעקועי נצנצים, ריקודים מקוריים, הכנת ממתקי בראצ, איפור ועוד הפתעות…
יום הולדת אגדות: שילוב של אגדות שהילד/ה אוהבים עם הצגות ותלבושות ומשחקים מקוריים, מסע מרתק אל עולם האגדות ששם את ילד יום ההולדת במרכז.
מופע קסמים עם בעלי חיים: שוקו הקוסם ירתק את ילדי יום ההולדת במופע קסמים מרהיב עם קסמי אש, ריחוף ועוד…

חשוב: אצלנו בכל אחת מן הפעילויות חתן/כלת השמחה במרכז ההילולה.
* לזוג השחקנים שוקו וקרמבו תעודת הוראה וניסיון חינוכי והוראתי בבתי ספר בארץ.
* לזוג השחקנים שוקו וקרמבו ניסיון של שנים רבות בהפעלת ילדים ועריכת ימי הולדת.
לשוקו וקרמבו שפע של המלצות חמות מגנים, בתי ספר, וחברות הפקה ברחבי הארץ.
* חדש:
 קעקועי נצנצים מדליקים בכל יום הולדת!
* ההפעלה מלווה במערכת הגברה איכותית ומיקרופון אלחוטי(מדונה)

*ניתן לשלב D.J ודוכני מזון.
* ניתן לערוך את האירועים  בפארקים ואנחנו נדאג לחשמל

לקריאת המלצות משנים קודמות
לקריאת הכתבה שפורסמה על קרמבו הליצנית הקליקו כאן

ימי הולדת
ברית/ה ואירועים
גנים, בתי ספר וקיטנות
ימי הולדת
מה הילד שלכם אוהב?
נסיכות? דרדסים? פיראטים? פיות? אבירים?
שוקו וקרמבו יפיקו לכם יומולדת מווושלם בכל סגנון שתבחרו
בדיוק כמו שחוגג היומולדת רוצה.
לכל ההמלצות >