"גבירותי ורבותי, ילדות וילדים, אני גאה להזמין לכאן את קוסם הילדים הגדול המצחיק והמשעשע מכולם: קבלו עם הרבה מחיאות כפיים את לוגי הקוסם!!!" … אך לוגי לא נכנס. הוא נסע לאימא שלו לכבות לה את הדוד ועדיין לא חזר. עמית הוא העוזר של לוגי כבר כמעט עשרים שנים. הוא זוכר בעל פה את המופע של לוגי אבל הוא עדיין לא עבר את המבחן האחרון. מה הוא יעשה? מי יציל את המופע? האם לוגי יפתיע ויגיע פתאום?

כתבו: עמית חורי וירון לוי סבג עיבוד מוזיקלי, לחנים ושירים: ירון באנר 

כשעה לפני יום ההולדת מגיע עמית בתור עוזרו של "לוגי הקוסם", הקוסם הידוע שהוזמן להופיע ביום ההולדת. עמית מציב את ילד (או ילדת…) יום ההולדת במרכז העניינים, מכין אותו להיות שותף של לוגי הקוסם בהופעה הצפויה ומלמד אותו קסמים. עמית עורך אתו חזרה ונותן לו את ההרגשה שהיום הכול סובב סביבו והוא הופך לקוסם ליום אחד. עמית מפסל מבלונים כתר, כיסא יום הולדת, שרביט, רובה לייזר דמויות מיוחדות לילד היום הולדת ועוד… עד שיגיע לוגי, עמית לוקח את השרביט אליו ומנהל את הכול מסביב. וההורים? הם יושבים ונהנים מהאירוע. בתחילה יוצר עמית אינטראקציה עם כל הילדים: מחלק להם מדבקות עם השם שלהם, דואג שכולם שותים לפני המופע, עושה איתם משחקים ייחודיים ומיוחדים ומושיב אותם לקראת המופע המרכזי.

כשמגיעה שעת ההופעה והקוסם לוגי עדיין לא מגיע, עמית "מתקשר" אליו ומברר אתו מדוע הוא מאחר?

כשמתברר שהקוסם לוגי "מתעכב", עמית מאוד מבולבל ומפוחד אך עליו להתעשת ולנסות להציל את המצב. זה הזמן להחליט: עמית או לוגי (עמיתולוגי…)
עמית הוא העוזר של לוגי כבר כמעט עשרים שנים. הוא זוכר בעל פה את המופע של לוגי אבל הוא עדיין לא עבר את המבחן האחרון. הוא כמעט קוסם.

גולת הכותרת של יום ההולדת היא המופע המיוחד של עמית ועל זה ייאמר: תשכחו כל מה שראיתם עד עכשיו במופעי קסמים!!!

קשה לתאר במילים עד כמה המופע הוא קומי ומצחיק עד דמעות! הילדים וההורים פשוט עושים במכנסיים מרוב צחוק. ילד היומולדת הופך למלך כאשר הוא מוציא יונה מתוך בלון שהופכת אחר כך למטפחת ומרחפת באוויר, גורם לשולחן לרחף באוויר, מצליח להעלים את הכלוב של היונה ועושה עוד המון קסמים מקוריים ומצחיקים.

המופע, עם שונה היונה ,קובה הכלב ושניצל הארנב, הוא מופע מצחיק המתנהל כולו בשיתוף כל הילדים. הם מתגלגלים מצחוק תוך שהם הופכים להיות חלק בלתי נפרד מסיפור המופע. הכימיה והקשר החם שעמית יוצר עם הילדים וההורים הוא מדהים ומיוחד, והילדים יוצאים נלהבים עם חיוך גדול מרוח על הפנים ועם הראש בעננים.

עמיתולוגי הוא אומנם רק בן 38 אבל יש לו  ניסיון של 20 שנה כקוסם ילדים. הניסיון הרב שלו בימי הולדת מאפשר למנף כל חגיגת יום הולדת לאירוע ברמה גבוהה ביותר שידברו עליו שנים רבות.

 לאתר של עמית הקוסם – עמיתולוגי    לקריאת המלצות משנים קודמות

ימי הולדת
גני ילדים, קיטנות ואירועים: ברית/ה וכו'
סדנאות קסמים ובלונים
ימי הולדת
יום הולדת קסום עם עמית
עמית יגיע כשעה לפני האירוע, ילמד את ילד/ת היומולדת קסמים ומכין אותו להיות שותף פעיל בהופעה.
עמית יפסל מבלונים כתר, כסא, שרביט ודמויות מיוחדות לילד היומולדת ויהפוך אותו למלך האירוע.
ואז תתחיל ההופעה בשיתוף הקהל, הילדים נקרעים מצחוק ויוצאים עם חיוך מרוח על הפנים
מזל טוב!
לכל ההמלצות >