בנות מכינות תכשיטים ביום ההולדת:
בכל ילדה שוכנות לה בתוכה ביחד הנסיכה שהיא והאישה שתהיה. חגיגת יום ההולדת שבמהלכה תשזורנה להן כלת השמחה וחברותיה תכשיטים צבעוניים ונוצצים מעצימה בהן את ההרגשה של היופי האישי לצד המקובלות החברתית. תוך כדי ההכנה הבנות תצחקנה, תעזורנה אחת לשניה לבחור חרוזים ותתפעלנה מהתוצאות. הן תלמדנה על סוגי חרוזים ואביזרים ותקבלנה טיפים בנושא השפעת הצבעים על מצב הרוח.
אופי התכשיטים ומורכבותם מותאמים לגיל הבנות (מגיל 6 ומעלה. מתאים גם לנערות) ומספר המשתתפות באירוע. כלת השמחה מקבלת ממני מתנה תכשיט בעבודת יד שלי. בתום החגיגה, שאורכה כשעה וחצי עד שעתיים, כל ילדה מקבלת את התכשיט/ים בשקית אורגנזה אלגנטית + ידע כיצד לחזור ולהכין את הפריט לחברה טובה ולנשות המשפחה.
קצת עלי:
אמנית יוצרת בתכשיטנות ומדריכה מוסמכת בתחום עם הרבה אהבה לילדים. מפעילת חוגים לילדות, נערות ונשים במתנ"סים, העשרות משרד החינוך, ימי הולדת, גיבושים וסדנאות פרטיות בהתאמה אישית. עבורי כל תכשיט הוא ציור וסיפור בתלת מימד.

מסיבת יום הולדת לנשים:
נשים יוצרות סביב שולחן עגול זהו קסם שאין כמותו. תכשיטים, הוא נושא שכולן תתחברנה אליו. ביחד זה שילוב מנצח.
חוגגת יום הולדת?
בואי עם החברות או עם נשות המשפחה לדורותיהן, מהמבוגרת ועד הילדה הצעירה וביחד נשזור תכשיטים עם קריסטלים, תחרת חרוזים או תכשיט עור אופנתי וצעיר. יהיו שם הרבה צחוק ופרגון וסיפורי נשים. בסוף האירוע כל אחת תצא עם תכשיט שאין בחנות, בצבעים שהיא אוהבת, שמתאים לה ובטעמה האישי. טיפים על סטיילינג ועל השפעת הצבעים על מצב הרוח יהיו התיבול של תהליך היצירה. כלת השמחה תקבל בנוסף תכשיט מתנה בעבודת יד, מעשה ידי.

אורך הפעילות כשעתיים. 
לצפייה בתמונות גלגלו לגלריה למעלה

עבורי כל תכשיט הוא סיפור צבעוני בתלת מימד.

לאתר של מלי זילברמן, עדי אור-תכשיטים של אור וצבע
ימי הולדת
חוגים לילדות
סדנאות לנשים
ימי הולדת
מי לא אוהבת תכשיטים?
יום הולדת הכי בנות שיש
עם מלאי גדול של חרוזים,
תיצור כל אחת תכשיט לפי טעמה האישי
ותקבל אותו מתנה ארוז בשקית אורגנזה מהודרת  
 
לכל ההמלצות >