ילדים עושים סרטים הילד/ה שלכם כוכב/ת? אז הגיע הזמן לתפקיד ראשי!! 15 דקות התהילה מתחילות מ-ע-כ-ש-י-ו-! ביום ההולדת עם 'ילדים עושים סרטים' כל הילדים יוצרים סרט ביחד כשילד/ת יום ההולדת מככבים בתפקיד הראשי. איך אנחנו עושים את זה? אנו מציעים מגוון פעילויות שונות המבוססות על התסריט אותו נצלם ביום ההולדת. כך שאצלנו כל יום הולדת יוצרת סרט חדש מקורי ומיוחד. ילד/ת יום ההולדת בוחר/ת את התסריט מתוך חוברת התסריטים שלנו, ניתן גם לשנות/ ליצור תסריט מותאם אישית. התסריטים של 'ילדים עושים סרטים': *קוד סודי- פעילות מבצעית לסוכנים *מסיבת פיג'מות *סרט אימה- הבית המכושף *השער- חיים מעולם אחר *הישרדות *מהדורת חדשות ביום ההולדת: צוות 'ילדים עושים סרטים' מגיע אליכם לפני תחילת המסיבה ומביא איתו: > תחפושות מקוריות לכל ילדי המסיבה > איפור פנים איכותי > מגוון אביזרים בהתאם לסרט המצטלם > מצלמות > ציוד תאורה והקלטה איכותי > מסך כחול לאפקטים קולנועיים ילד/ת יום ההולדת הם גיבורי הסרט וכל החברים יחד הם חלק מהסט הקולנועי, מצלמים את הסרט המושלם ומבצעים את כל התפקידים: מפיקים, מלבישות, איפור, צלמים ועוד.
אף ילד לא נשאר בחוץ, תוך כדי הנאה והרבה יצירתיות כל ילד מוצא את מקומו. בסיום צילומי הסרט אנו מצלמים את טקס העוגה ואת הילדים וההורים מברכים. את כל זה בצירוף קטעי הפיספוסים מהצילומים אנו עורכים לסרט אחד מרגש, מצחיק ומהנה אשר נשאר אתכם כמזכרת לכל החיים. הסרט שיוצא הוא סרט מקצועי ומושקע ומשולבים בו אפקטים ופס קול בהתאם לעלילה.
כל אחד ממשתתפי יום ההולדת מקבל סיסמא לאתר שלנו ושם הוא יוכל לראות את הסרט שצילמנו. ילד/ת יום ההולדת מקבלים בדואר דיסק DVD של סרט יום ההולדת. איפה וכמה? – הפעילות נמשכת בין שעה וחצי לשעתיים וחצי. – הפעילות טובה לכל מקום ולכל תנאי מזג האוויר – מתאים לגילאי 5-14 – בנים ובנות – ניתן לחגוג גם למספר ילדים ביחד  בצילומים משולבים אטרקציות: – מכונת עשן – פרסים לכל הילדים – צילומי רחפן ביום ההולדת – מאפרת מקצועית – פוסטר של ילד/ת יום ההולדת ככוכבי הסרט – חולצות מהסרטים מי אנחנו? המפעילים שלנו שבאים לחגוג אתכם את יום ההולדת הם בעלי ניסיון ורקע חינוכי שעברו התמקצעות באומנויות הבמה ובצילום – צלמים, במאים, שחקנים.
לאתר של ילדים עושים סרטים     לקריאת המלצות משנים קודמות
ימי הולדת
בר/ת מצוה ואירועים
הפעלה לבתי ספר, גנים וקיטנות
ימי הולדת
שקט על הסט ….1,2,3…אקשן! ביום ההולדת הזה כול הילדים הם גם השחקנים וגם היוצרים. צילום, איפור, תלבושות – כל ילד מוצא את תפקידו כשילד/י יום ההולדת בתפקיד הראשי בהצלחה!
לכל ההמלצות >