בואו לחגוג יום הולדת מהסרטים עם גיא הקוסם!

מנחה הקרקסים המובילים בישראל, מערוץ הילדים (לשעבר), ממיני ישראלועוד.בעל וותק של למעלה מ 25 שנים של ארגון והפקת ימי הולדת.

יום הולדת ייחודית שתהפוך את ילדכם באמת לכוכב האירוע!
יום הולדת שבשיאה ילדכם יעוף באוויר כמו סופרמן אמיתי!
יום הולדת כזו שכל חבריו לכיתה ידברו עליה עוד הרבה אחרי

אז מה בתכנית?

  • הפקה עשירה בת שעתיים הכוללת את מופע הקסמים המרהיב של גיא, עם הרבה קסמי אש ואפקטים מיוחדים. מופע שבשיאו ילדכם ירחף באוויר כמו סופרמן אמיתי (או לבחירתם בסגנון פייה או פרפר). המון מוסיקה, שירים, טקס עוגה מיוחד, תפאורה ססגונית, הגברה מקצועית ועוד.
  • גיא יהפוך את הילד שלכם לקוסם בעצמו ולכוכב האירוע, כל זה תוך אינטראקציה מלאה עם כל הילדים, אשר לא יפסיקו לצחוק לכל אורך המופע וההפעלה.
    בחלקה השני של ההפעלה גיא גם ירקיד ויקפיץ את הילדים לצלילי שירים עדכניים, ויחלק לכולם פרסים מגניבים ובלוני צורות בשלל צבעים וצורות.
  • גיא יגיע אליכם עם עוזר נוסף כחצי שעה לפני תחילת יום ההולדת, כדי להתארגן ולהכיר כמובן הילד שחוגג.
  • ההפעלה מתאימה לגילאי 5 – 10. לגילאי 11 ומעלה לגיא מופע מיוחד של חושים וטלפתיה הכולל לא רק קסמים אלא גם קריאת מחשבות מדהימה.
לא בכדי, טבע לעצמו גיא את הסלוגן הרבה מעבר לקסם“, שכן מה שתקבלו אצל גיא הוא באמת הרבה מעבר לקסם

סרטונים מתוך המופע:

תכניות ואירועים אחרים שהם לא יום הולדת:
לגיא גם מופעים אחרים ושונים המותאמים לאירועים אחרים גדולים יותר כגון: מסיבות סיום של סוף שנה, מופעי פורים וחנוכה גדולים וגרנדיוזיים המתאימים לכל בית הספר ולכמות גדולה של ילדים, מופעים בימי כיף וגיבוש של חברות שונות וועדי עובדים.

הבידול של גיא מקוסמים ומפעילים אחרים:

מקצועיות וניסיון רב שנים – הניסיון שצברתי במהלך השנים בתחום הוא עצום, (למעלה מ 25 שנים), ותרם רבות לבניית המופע המנצח שלי וליטושו. כמו גם ליצירת קשר וכימיה מעולים עם ילדים בכל שכבות הגיל.

מקוריות וחדשנות – שמתי לעצמי כמטרה שמופע הילדים שלי יהיה שופע בקסמים ובחומרים מקוריים שהם אך ורק שלי כדי שהילדים לא ישתעממו. לא בכדי אולי זכיתי בעבר בפרס “הקוסם המקורי” מאגודת הקוסמים וכן בפרס אמ”י (אגוד אמני ישראל) לאמן המבצע.

פוקוס על הילד – היחס ותשומת הלב המיוחדים לו זוכה ילד יום ההולדת ממני הוא משמעותי וניכר לעין לאורך כל יום ההולדת.

תכנים חינוכיים – במופע הקסמים שלי שזורים לא מעט גם תכנים חינוכיים והקסמים שבו מוצגים כסיפור חווייתי עם ערך מוסף.

עברית רהוטה – הוא פרט נוסף שאני מקפיד עליו קלה כבחמורה.

גיא הקוסם חבר ב-        אגודת הקוסמים     וב –  

לאתר של הקוסם גיא ברכה    

ימי הולדת ואירועי ברית
מופעי במה לבתי ספר,קניונים ומתנ"סים
בר מצווה ואירועים למבוגרים
ימי הולדת ואירועי ברית
קסמים מדליקים, שליפת פרחים, מטפחות, סרטים צבעוניים, אש ומוסיקה סוחפת. במופע של גיא כל הילדים הופכים לקוסמים והילד החוגג יהפוך לקוסם הראשי עם בגדי קוסם אמיתי! וגם הפתעה – בלוני צורות לכל הילדים בשלל צורות וצבעים
על האומן
לכל ההמלצות >